Prawnik w praktyce zamówień publicznych (biuro we Wrocławiu) – Wardyński i Wspólnicy

Przejdź do treści

Prawnik w praktyce zamówień publicznych (biuro we Wrocławiu)

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • uprawnienia adwokata / radcy prawnego; ewentualnie status aplikanta
  • doświadczenie w reprezentacji klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą – warunek konieczny
  • mile widziani kandydaci z doświadczeniem pracy w dziale prawnym spółki stosującej zamówienia publiczne
  • doświadczenie w praktycznym stosowaniu Prawa zamówień publicznych
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym słownictwa prawniczego (mile widziane certyfikaty TOLES lub ILEC)
  • otwartość na integrowanie wiedzy z różnych obszarów prawa oraz rozwiązywanie problemów
  • umiejętność komunikowania się w całej organizacji i poza nią, w tym umiejętność tłumaczenia zawiłych zagadnień w przystępny sposób
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych i stresujących sytuacjach oraz kreatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość FIDIC (żółty, czerwony)
  • doświadczenie w pracy dla klientów międzynarodowych, szczególnie azjatyckich

Zadania:

  • reprezentacja klientów w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą
    i ze skargi na orzeczenie KIO
  • doradztwo dla klientów biorących udział w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego (zamawiający, wykonawcy)
  • analiza dokumentacji przetargowej, sporządzanie opracowań i opinii prawnych, analiza umów
  • doradztwo związane z dokumentami podmiotowymi i przedmiotowymi wykonawców
    w postępowaniu
  • sporządzanie odwołań i innych pism w toku postępowań ze środków ochrony prawnej w postępowaniu o zamówienie publiczne
  • uczestniczenie w negocjacjach i innej komunikacji z zamawiającym
  • bieżące doradztwo na etapie realizacji zamówienia publicznego, a także w zakresie roszczeń związanych z realizowanym zamówieniem
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami kancelarii

Odpowiedniej osobie zaoferujemy:

  • pracę w prestiżowej kancelarii w doświadczonym i przyjaźnie usposobionym zespole
  • udział w interesujących i znaczących projektach z zakresu prawa zamówień publicznych, które zmieniają świat
  • możliwość działań wspierających rozwój i budujących osobistą pozycję zawodową
  • pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
  • możliwość pracy hybrydowej
  • atrakcyjne warunki współpracy

Osoby zainteresowane zachęcamy do wypełnienia formularza online oraz załączenia CV i listu motywacyjnego do 30 czerwca 2024 r.